Logo

Život mezi řádky

9788076251410

Ukázka z audioknihy Spolčení ničemů

18.3.2021

Takřka hororový thriller v podání Libora Hrušky

Mezinárodní bestseller spisovatelské superstar Maxima Chattama Spolčení ničemů, ve kterém se francouzští policisté v čele s kriminologem Richardem Mikelisem pouští do vyšetřování série brutálních vražd napříč několika evropskými státy, si můžete poslechnout také v audiopodobě.

Poutavý román, oceňovaný jak pro nečekané zvraty a detailní ztvárnění policejní práce (ostatně, jak se dá u autora, jenž kriminologii sám studoval, čekat), tak prokreslenou psychologii protagonistů i jejich protivníků, si momentálně drží na Databázi knih průměr 88 %.

Bezmála 450 stran temného čtení vydalo na 14 hodin záznamu, který si užijete v dramatickém přednesu českého filmového a divadelního herce, dabéra, jenž propůjčil hlas například Samuelu L. Jacksonovi, Kurtu Russellovi nebo Patrickovi Swayzemu, držitele Ceny Františka Filipovského Libora Hrušky. Níže si jako ochutnávku můžete poslechnout celou první kapitolu.


Audioknihu Spolčení ničemů právě teď pořídíte na CD v našem e-shopu s 20% slevou. V nabídce našich partnerů ji najdete také ve formě stažitelné MP3.

Přečtěte si také:

První kapitola z knihy: Zdroj
Zdroj

Otevřete mysl, využijte potenciál svého mozku a zásadním způsobem změníte svůj život. Kniha, postavená na nových vědeckých poznatcích ohledně neuvěřitelné…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Článek