Logo

Život mezi řádky

9788076251410

Ukázka z audioknihy Spolčení ničemů

18.3.2021

Takřka hororový thriller v podání Libora Hrušky

Mezinárodní bestseller spisovatelské superstar Maxima Chattama Spolčení ničemů, ve kterém se francouzští policisté v čele s kriminologem Richardem Mikelisem pouští do vyšetřování série brutálních vražd napříč několika evropskými státy, si můžete poslechnout také v audiopodobě.

Poutavý román, oceňovaný jak pro nečekané zvraty a detailní ztvárnění policejní práce (ostatně, jak se dá u autora, jenž kriminologii sám studoval, čekat), tak prokreslenou psychologii protagonistů i jejich protivníků, si momentálně drží na Databázi knih průměr 88 %.

Bezmála 450 stran temného čtení vydalo na 14 hodin záznamu, který si užijete v dramatickém přednesu českého filmového a divadelního herce, dabéra, jenž propůjčil hlas například Samuelu L. Jacksonovi, Kurtu Russellovi nebo Patrickovi Swayzemu, držitele Ceny Františka Filipovského Libora Hrušky. Níže si jako ochutnávku můžete poslechnout celou první kapitolu.


Audioknihu Spolčení ničemů právě teď pořídíte na CD v našem e-shopu s 20% slevou. V nabídce našich partnerů ji najdete také ve formě stažitelné MP3.

Přečtěte si také:

Ukázka z thrilleru Iluze
Iluze

Nepovedený trik, nebo úkladná vražda? Přečtěte si ukázku z nového thrilleru Camilly Läckberg a Henrika Fexeuse Iluze.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme
Květnové novinky z Metafory
Květnové novinky z Metafory

Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čas. Anebo že by spíš čas thrilleru? Nebojte, u nás si…

Číst více
Předsta­vujeme
Dubnové novinky z Metafory
Dubnové novinky z Metafory

Nová Maldonado, Lesterová nebo Chattam. Metafoří jaro se nese ve znamení návratů a vy byste u toho rozhodně neměli chybět!

Číst více
Předsta­vujeme