Logo

Život mezi řádky

9788076251410

Ukázka z audioknihy Spolčení ničemů

18.3.2021

Takřka hororový thriller v podání Libora Hrušky

Mezinárodní bestseller spisovatelské superstar Maxima Chattama Spolčení ničemů, ve kterém se francouzští policisté v čele s kriminologem Richardem Mikelisem pouští do vyšetřování série brutálních vražd napříč několika evropskými státy, si můžete poslechnout také v audiopodobě.

Poutavý román, oceňovaný jak pro nečekané zvraty a detailní ztvárnění policejní práce (ostatně, jak se dá u autora, jenž kriminologii sám studoval, čekat), tak prokreslenou psychologii protagonistů i jejich protivníků, si momentálně drží na Databázi knih průměr 88 %.

Bezmála 450 stran temného čtení vydalo na 14 hodin záznamu, který si užijete v dramatickém přednesu českého filmového a divadelního herce, dabéra, jenž propůjčil hlas například Samuelu L. Jacksonovi, Kurtu Russellovi nebo Patrickovi Swayzemu, držitele Ceny Františka Filipovského Libora Hrušky. Níže si jako ochutnávku můžete poslechnout celou první kapitolu.


Audioknihu Spolčení ničemů právě teď pořídíte na CD v našem e-shopu s 20% slevou. V nabídce našich partnerů ji najdete také ve formě stažitelné MP3.

Přečtěte si také:

Zářijové novinky z Metafory
Zářijové novinky z Metafory

Nová béžovka, historický román či 7láska… Pohodlně se usaďte a zjistěte, na jaké knižní novinky se od nás můžete těšit.

Číst více
Předsta­vujeme
Představujeme román Slečny
Slečny

Seznamte se s Anne-Gaëlle Hunovou – francouzskou autorkou půvabného románu Slečny, který vás vrátí do doby drahých rób a charlestonu.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Předsta­vujeme
Srpnové novinky z Metafory
Srpnové novinky z Metafory

Romantika z anglického venkova, francouzský thriller nebo vtipný společenský román. Přečtěte si, na jaké novinky se od nás můžete těšit…

Číst více
Předsta­vujeme